Vyberte si svůj plán

Objednat
Objednat
Objednat
Objednat

ZKUSIT 

Dostanete jeden beauty box za 598 Kč (včetně DPH a dopravy). Objednávka je bez předplatného. Pokud byste tedy chtěli další, je třeba si ho objednat znovu.

1 měsíc 

Budete dostávat beauty box každý měsíc za 498 Kč (včetně DPH a dopravy) – do zrušení. Zrušit předplatné je možné kdykoliv. První krabička bude zaúčtována hned po dokončení objednávky a každá další 5. dne v měsíci a odeslána 7. dne v měsíci. 

3 měsíce

Dostanete celkem 3 beauty boxy během 3 měsíců – každý měsíc jeden. S 10% slevou ušetříte 149Kč. První krabičku odešleme po dokončení a zaúčtování objednávky a další 2 každého 7. dne v měsíci. Bude rovnou zaúčtováno 1345 Kč (včetně DPH a dopravy) za 3 beauty boxy. Zrušení předplatného je možné pouze do 14 dnů od zaúčtování platby a beauty box musí být navrácen nepoužitý a nepoškozený.

Po 3 měsících dojde k obnovení předplatného – my vám zašleme e-mail s upozorněním, že je třeba si předplatné zrušit nebo v něm budete automaticky pokračovat. Zrušení obnovení předplatného je možné kdykoliv (do uplynutí 3-měsíčního předplatného).

6 měsíců

Dostanete celkem 6 beauty boxů během 6 měsíců – každý měsíc jeden. S 15% slevou ušetříte 448Kč. První krabičku odešleme po dokončení a zaúčtování objednávky a dalších 5 každého 7. dne v měsíci. Bude rovnou zaúčtováno 2540 Kč (včetně DPH a dopravy) za 6 beauty boxů. Zrušení předplatného je možné pouze do 14 dnů od zaúčtování platby a beauty box musí být navrácen nepoužitý a nepoškozený.

Po 6 měsících dojde k obnovení předplatného – my vám ale zašleme e-mail s upozorněním, že je třeba si předplatné zrušit nebo v něm budete automaticky pokračovat. Zrušení obnovení předplatného je možné kdykoliv (do uplynutí 6-měsíčního předplatného).

MÁTE CHVILKU?

Mrkněte se na PŘEDCHOZÍ BALÍČKY, na to, CO O NÁS ŘÍKAJÍ nebo na to, CO O SOBĚ ŘÍKÁME MY nebo si prostě jen počtěte v našem BLOGU.

obchod