Co je FAB5IVE

FAB5IVE je předplatitelská služba, v rámci které vám každý měsíc zašleme 5 pečlivě vybraných kosmetických produktů, abyste mohla zkoušet, poznávat a objevovat nové věci.

Každý měsíc se můžete nechávat překvapit a okouzlit naším báječným balíčkem, ve kterém najdete malé, ale i plné velikosti přípravků na vlasy, různé krémy, make-upy, lesky či jiné beauty vynálezy, a to od světoznámých kosmetických společností.

Za 498 kč měsíčně získáte balíček o celkové hodnotě vyšší, než kdybyste si produkty zakoupila sama přímo v obchodě.

Vyzkoušíte si je, kdy se to hodí vám, v pohodlí domova, u kamarádky či přímo v práci. Ukážeme vám každý produkt zvlášť, ukážeme vám, jak produkt nejlépe používat, kombinovat s další kosmetikou a jak docílit nejlepších výsledků. Šijeme na míru každému měsíci!

A ještě mnohem více:

Staňte se členem naší komunity. Nezahltíme vás emaily, žádostmi či reklamou. Dáme vám příležitost nahlédnout do zákulisí a sledovat, jak se produkty líbí i ostatním. Vaším vlastním tempem, ve vašem volném čase.

 

A pro koho to vše děláme?

Pro zaneprázdněné maminky, dcery i babičky, těžce pracující a odvážné ženy, studentky, mladé slečny, pro dámy, které se hrdě nesou, pro ostýchavé, které nemají dostatek sebevědomí na to, aby šly do obchodu a vyzkoušeli si produkty na místě, pro ženy, které si rády dají na čas, pro ty, které rády objevují, pro zvědavé, které rády zkouší nové věci, pro chytré ženy, které jsou rády krásné, ale zároveň chtějí skvělou nabídku, pro drzé ženy, které zkusí to, na co jiné nemají, pro zapomnětlivky, které stále zapomínají koupit si také něco pro sebe, pro elegantní ženy, pro štědré, které rády obdarovávají druhé, a pro ty mezi námi, které potřebují malinko pošťouchnout.

Pro ty, které chtějí zářit.