Kate Wednesday

“Dlouhou dobu na našem trhu nebyla žádná alternativa, až se objevil tenhleten balíček od FAB5IVE, což ani nemusím říkat, že mě to hodně potěšilo.”

Little B

“Já jsem z toho fakt nadšená, jsem ráda, že něco takového přišlo k nám na trh, protože nevím o tom, že by teď aktuálně byly takovéhle boxíky s kosmetikou, takže pokud jste milovníci kosmetiky, tak si to určitě můžete objednat a vyzkoušet. A myslím si, že by to byl i super tip na dárek, třeba pro někoho, kdo má rád kosmetiku.”

Týnuš Třešničková

“Fakt jsem z toho obsahu balíčku nadšená. I super značky, i který třeba já… Pro mě jsou tohle třeba úplně nový značky, některý vůbec neznám. Mám z toho fakt radost. Tady z toho balíčku podle mě využiju úplně všechno, a ještě z toho mám mega radost, a ještě to jsou luxusní značky. Navíc to přesáhne hodnotu balíčku, takže já z toho mám strašnou radost.”

Pelican Beauty

“Musím říct, že s červnovým boxem jsem velice spokojená.”

MsBajuskaaa

“Líbí se mi ten box, líbí se mi ty produkty a líbí se mi stále ty značky v tom. Musím říct, že se stále dál těšim na další a další a s čím ještě přijdou.

Já tyhle rozbalovačky mám prostě strašně ráda, mě to prostě baví a ty boxy mě baví a to překvapení mě baví.”

Pelican Beauty

“Takže za mě úplně bezva. Za mě spokojenost a já se budu těšit na další FAB5IVE box.”

MsBajuskaaa

“Já tyhle rozbalovačky mám prostě strašně ráda, mě to prostě baví a ty boxy mě baví a to překvapení mě baví a tak.”

@fab5ivebeautybox

Máte chvilku?

Mrkněte se na PŘEDCHOZÍ BALÍČKY, na to, CO O NÁS ŘÍKAJÍ nebo na to, CO O SOBĚ ŘÍKÁME MY nebo si prostě jen počtěte v našem BLOGU.