V případě, že máte jakýkoliv dotaz, prosím, podívejte se na naši stránku Často kladené dotazy. Jsme rozdělili témata ve skupinách a snažili se být co nejpřesnější a jasné jak je to možné.

Pokud nemůžete najít odpověď na svou otázku, kontaktujte nás na adrese helpdesk@fab5ive.com

Co je FAB5IVE?

FAB5IVE je předplatitelská služba, v rámci které vám každý měsíc zašleme 5 pečlivě vybraných kosmetických produktů, abyste mohli zkoušet, objevovat, poznávat, překvapit a okouzlit sami sebe. Kategorie produktů, které balíčky obsahují, jsou make-upy, výrobky péče o vlasy, pleťová a příležitostně i tělová kosmetika a kosmetické doplňky jako pilníky a podobně.

Kdo vede FAB5IVE?

FAB5IVE je značka patřící společnosti VIA BAMM s.r.o. a stránky www.fab5ive.com vede společnost VIA BAMM s.r.o. zaregistrovaná v Praze, České republice, IČO: 054 77 751, se sídlem na adrese Pod Viaduktem 1205/50, 155 00 Praha 13, Česká republika.

Kolik stojí FAB5IVE beauty box?

Předplatné FAB5IVE beauty boxu v České republice stojí 498 Kč včetně DPH a dopravy. Toto je pravidelná měsíční částka, která Vám bude strhávána z účtu po dobu zasílání balíčků krásy. První balíček bude odeslán následující pracovní den po objednání a obdržení částky z balíček. Následující balíčky budou odeslány každého 7. pracovního dne v měsíci.

Jeden FAB5IVE beauty box stojí 598 Kč včetně DPH a dopravy. Částka za balíček bude strhnuta hned po objednání a balíček bude odeslán následující pracovní den.

3-měsíční předplatné FAB5IVE beauty boxu stojí 1345 Kč včetně DPH a dopravy. Částka za tři balíčky bude stržena hned po objednání. První balíček bude odeslán následující pracovní den a další balíčky budou odeslány 7. pracovního dne následujících dvou měsíců.

6-měsíční předplatné FAB5IVE beauty boxu stojí 2540 Kč včetně DPH a dopravy. Částka za šest balíčků bude stržena hned po objednání. První balíček bude odeslán následující pracovní den a další balíčky budou odeslány 7. pracovního dne následujících pěti měsíců.

Jsou k měsíčnímu předplatnému balíčku krásy FAB5IVE ještě nějaké další výdaje nebo poplatky?

K balíčku krásy FAB5IVE již nejsou žádné další skryté platby. Cena při odesílání zahrnuje DPH i poštovné. Toto je jediná částka, kterou budete platit kreditní kartou.

Má balíček krásy FAB5IVE i nějakou osobní variantu?

Zatím nemá. Rádi bychom se nejprve zaměřili na poskytování těch nejlepších služeb spojených s balíčkem krásy, které každého okouzlí, ale stále budou operačně zvládnutelné. Mnoho poskytovatelů služeb to neustálo kvůli přílišné komplikovanosti na začátku. My usilujeme o jednoduchost.

Jak a kdy mohu zrušit své předplatné?

Je nám líto, že si přejete ukončit své předplatné balíčku krásy FAB5IVE. Pokud existuje cokoli, co bychom mohli učinit, abychom Vám pomohli, napište nám, prosím, na helpdesk@fab5ive.com

Své předplatné můžete ukončit kdykoli. Žádné pokuty, žádné skryté poplatky. Nebudeme po Vás požadovat platbu za balíček na další měsíc, pokud se odhlásíte do 14. kalendářního dne předcházejícího měsíce.

Pokud se odhlásíte po 14. kalendářním dni v měsíci, obdržíte balíček na další měsíc, ale Vaše předplatné bude ukončeno, a Vám nebude již nic účtováno ani Vám nebudeme zasílat žádné další balíčky.

Pro ukončení svého předplatného dokončete prosím následující kroky:

  • Přihlaste se, prosím, do svého zákaznického účtu na naší webové stránce www.fab5ive.com a klikněte na ‚Přihlášení‘ v pravém horním rohu domovské stránky.
  • Klikněte na ‚Dobrý den, (Vaše jméno)‘
  • Objeví se panel Váš účet – nyní zvolte ‚Předplatné‘ v liště nalevo, potom klikněte na ‚Změna údajů‘ vedle aktivního předplatného.
  • Na této stránce naleznete tlačítko ‚Zrušit předplatné‘
  • Budete požádáni o potvrzení zrušení a o uvedení důvodu pro zrušení. Ujistěte se tedy prosím, že jste dokončili celý postup.
  • Poté obdržíte e-mail potvrzující Vaše zrušení, čímž Vás ujistíme, že Vaše zrušení bylo úspěšné.
Jak mohu doporučit balíček krásy FAB5IVE přátelům?

Jako registrovaný uživatel můžete doporučit předplatné FAB5IVE svým přátelům. Klikněte, prosím, na stránku pozvat přátele a řiďte se pokyny. Děkujeme Vám, že jste nás doporučili svým přátelům. Velmi si toho vážíme!

Kdy budete požadovat platbu, pokud se přihlásím k odběru vašich služeb?

Měsíční předplatné

Platba za první FAB5IVE beauty box bude stržena hned po dokončení objednávky. V následujících měsících pak 5. pracovní den.

Jeden FAB5IVE beauty box

Částka za balíček bude stržena hned po objednání a balíček bude odeslán následující pracovní den.

3-měsíční předplatné FAB5IVE beauty boxu

Částka za tři balíčky bude stržena hned po objednání. První balíček bude odeslán následující pracovní den a další balíčky budou odeslány 7. pracovního dne následujících dvou měsíců. 30 dní před skončením předplatného vám zašleme upozornění o automatickém prodloužení předplatného. V těchto 30 dnech pak máte možnost budoucí předplatné ukončit (všechny 3 zaplacené balíčky budou samozřejmě odeslány).

Pokud si předplatné v těchto 30 dnech nezrušíte, bude vám automaticky stržena částka za další 3-měsíční předplatné.

6-měsíční předplatné FAB5IVE beauty boxu

Částka za šest balíčků bude stržena hned po objednání. První balíček bude odeslán následující pracovní den a další balíčky budou odeslány 7. pracovního dne následujících pěti měsíců. 30 dní před skončím předplatného vám zašleme upozornění o automatickém prodloužení předplatného. V těchto 30 dnech pak máte možnost budoucí předplatné ukončit (všech 6 zaplacených balíčků bude samozřejmě odesláno).

Pokud si předplatné v těchto 30 dnech nezrušíte, bude vám automaticky stržena částka za další 6-měsíční předplatné.

Jak změním nastavení plateb?

Nastavení plateb můžete změnit na stránce svého uživatelského profilu. Údaje prosím změňte do 25. dne v měsíci, aby se mohly změny projevit následující měsíc a při další platbě, která bude zaúčtována 5. pracovního dne následujícího měsíce.

Proč se nemohu přihlásit do svého účtu?

Většinou je to kvůli heslu. Jestliže jste zapomněli své heslo, využijte možnosti obnovení svého hesla e-mailem. Máte-li jakékoli jiné požadavky, napište nám, prosím, na helpdesk@fab5ive.com

Jak mohu znovu aktivovat své předplatné?

Stačí, abyste se přihlásili do svého účtu a znovu si objednali předplatné služeb. To je vše. Máte-li jakékoli jiné požadavky, napište nám, prosím, na helpdesk@fab5ive.com

Jak mohu změnit svou doručovací adresu?

Svou adresu můžete změnit na stránce „Můj účet“ do 14. dne v měsíci, abyste v příštím měsíci obdrželi svou zásilku již na nové adrese nebo pokud si přejete změnit či upravit adresu, zašlete nám, prosím, veškeré informace na helpdesk@fab5ive.com .

Co se stane, pokud nemám na svém účtu dostatek financí?

Částku se z vašeho účtu pokusíme strhnout pětkrát v průběhu 7 dnů. Pokud se nám to nepodaří, nebudeme vám moci v daném měsíci balíček zaslat. Pošleme vám ovšem upozornění e-mailem a poradíme vám, jak si můžete aktualizovat své platební údaje.

Jaké způsoby platby podporujete?

Online platba kartou

Platba bankovním převodem (pokud si přejete využít tento způsob platby, kontaktujte nás na helpdesk@fab5ive).

Co mohu dělat, pokud je některý ze zaslaných výrobků poškozený?

V případě poškození výrobků nás, prosím, kontaktujte na helpdesk@fab5ive.com My uděláme vše pro to, abychom Vám pomohli, výrobek vyměnili nebo vám jej nahradili. Pro snazší průběh tohoto procesu nám, prosím, zašlete fotografii poškozeného produktu v balíčku. Pokud zjistíte, že je výrobek poškozený, kontaktujte nás, prosím, co nejdříve.

Mohu vrátit balíček Fab5ive, který jsem již obdržela?

V České republice můžete ze zákona vrátit zakoupené nepoužité zboží do 14 dnů od jeho obdržení. Můžete rovněž vrátit celý balíček, pokud je otevřený, ale obsažené výrobky jsou nepoužité. Pokud máte jakýkoli specifický požadavek, napište nám, prosím, na helpdesk@fab5ive.com

Mohu si dokoupit balíčky z předchozích měsíců?

Pokud si přejete dokoupit balíček z předchozích měsíců, kontaktujte nás na helpdesk@fab5ive.com a my se pokusíme vaše přání splnit.

Jaký druh výrobků je obsažen v balíčku Fab5ive?

Balíček obsahuje make-upy, výrobky péče o vlasy, pleťovou a tělovou kosmetiku, ale i kosmetické doplňky jako například pilníky či hřebeny a podobně.

Jak mám používat výrobky, které dostanu?

Každý balíček obsahuje brožurku s popisem jednotlivých produktů a stručným návodem “Jak na to”. V případě, že byste potřebovali vice informací, neváhejte nás kontaktovat na Facebooku, Instagramu nebo e-mailem na helpdesk@fab5ive.com .

Se kterými značkami spolupracujete?

V našich balíčcích se objevují značky od nezávislých rodinných a středně velkých kosmetických firem, které vyrábí unikátní a vysoce kvalitní kosmetiku, která vyhovuje dobovým trendům. Takové produkty k nám cestují ze Spojeného království, Francie, Německa, Španělska, USA, Austrálie a dalších zemí podle kvality výrobků vyžadované námi a našimi předplatiteli. V některých balíčcích můžete najít i kosmetiku velkých kosmetických společností, které působí i na české trhu.

Podívejte se na předchozí balíčky a zjistěte, které značky si už u nás přišly na své.

Kde si mohu zakoupit své oblíbené produkty z FAB5IVE beauty boxu?

Své oblíbence si můžete zakoupit v našem e-shopu.

Pokud jste si oblíbili konkrétní značku, která má svůj e-shop, můžete si kosmetiku objednat přímo na stránkách společnosti.

V případě nedostupnosti produktů nás kontaktujte na helpdesk@fab5ive.com .

Kde mohu hodnotit beauty boxy a produkty?

Pokud jste si založili svůj FAB5IVE účet, můžete hodnotit o sto dvacet na našich stránkách ve formuláři pod fotografií jednotlivých produktů/balíčků nebo na našich profilech na Facebooku či Instagramu.

Facebook: @fab5iveEU

Instagram: @fab5ivebeautybox

Mohu sdílet FAB5IVE beauty box na internetu?

Samozřejmě můžete kdykoli sdílet fotografie, videa a názory na internetu. Pokud si přejete s námi sdílet svou zkušenost a hodnocení, neváhejte nás na příspěvcích označit. Veškerá hodnocení s námi i s ostatními můžete sdílet na našich stránkách a na našem profilu na Facebooku.

Facebook: @fab5iveEU

Instagram: @fab5ivebeautybox

Existuje nějaký návod, jak sdílet recenze online?

Mějte, prosím, respekt a pochopení pro práci a úsilí, které věnujeme výrobě balíčků a samotných produktů. Budeme rádi za jakoukoli zpětnou vazbu, pozitivní i negativní.

Kam zboží zasíláte?

V současné době zasíláme do České republiky a brzy plánujeme i zasílání na Slovensko a do Maďarska.

Jak dlouho trvá, než balíček přijde?

V České republice přijde balíček službou PPL až k vašim dveřím do 2 pracovních dní od odeslání, a na Slovensko do 4 pracovních dní. Při odesílání balíčku na Vaši adresu Vám na Vámi zaregistrovanou e-mailovou adresu zašleme upozornění.

Dosud jsem neobdržela svůj balíček FAB5IVE. Co se přihodilo?

Pokud neobdržíte svůj balíček do 14 dnů od obdržení e-mailového upozornění, že Vám byl balíček odeslán, napište nám, prosím, na helpdesk@fab5ive.com a my se pokusíme Váš balíček lokalizovat nebo případně zaslat nový, pokud se nám z jakéhokoli důvodu nepodaří dříve odeslaný balíček lokalizovat. Ve spolupráci se svými dopravci sledujeme každou zásilku a registrujeme její pohyb.

Jak mohu zaslat balíček FAB5IVE jako dárek?

Klikněte, prosím, na stránku Darovat Fab5ive a řiďte se pokyny. Máte možnost, aby byla do krabičky vložena kartička s osobním vzkazem, takže až Vámi zvolená osoba obdrží krabičku, dostane od Vás i tuto kartičku.

Jak balíček FAB5IVE jako dárek funguje?

Pokud se rozhodnete darovat balíček krásy FAB5IVE, obdržíte od nás e-mailové potvrzení o předplatném a rovněž potvrzení, že byl první balíček odeslán. Osoba, které balíček věnujete, toto potvrzení o zaslání prvního balíčku neobdrží. Bude to tedy pro ni překvapení! A pokud se rozhodnete připojit do balíčku i osobní zprávu, bude to skvělé, neboť bude vědět, od koho dárek získává
Od druhého odeslaného balíčku a dále bude Vámi zvolená osoba, kterou balíčkem obdarováváte, dostávat pravidelná e-mailová upozornění o tom, kdy byl aktuální měsíční balíček odeslán, spolu s formulářem dotazujícím se zpětnou vazbu ohledně výrobků v balíčku z předcházejícího měsíce.
Vy, jako osoba, která balíček darovala, nebudete dostávat formulář na zpětnou vazbu, neboť nejste tím, kdo výrobky používá. Ale každý měsíc dostanete oznámení, že byl balíček pro Vámi zvolenou osobu, které balíček věnujete, odeslán.

Jak se dozvím, že mnou zvolená osoba balíček FAB5IVE jako dárek dostala?

Vy, jako osoba, která balíček darovala, dostanete každý měsíc oznámení, že byl balíček pro Vámi zvolenou osobu, které balíček věnujete, odeslán.

Mohu do darovaného balíčku připojit i osobní vzkaz?

Ano, můžete. Na stránce, kde je objednávka, naleznete formulář pro vložení osobní zprávy. Tento text vytiskneme na kartičku, kterou vložíme do balíčku.

Potřebuji znát e-mailovou adresu osoby, které chci zaslat balíček FAB5IVE jako dárek?

Bohužel ano, adresátovi balíčku totiž zasíláme důležité informace a žádost o zpětnou vazbu ohledně výrobků.

Jak mohu zrušit předplatné jako dárek?

Pokud jste tím, kdo zaplatil předplatné jako dárek, můžete je zrušit kdykoli bez udání důvodu. Pokud jste osobou, která obdržela balíček FAB5IVE jako předplatné, a rádi byste je z jakéhokoli důvodu zrušili, napište nám, prosím, e-mail na helpdesk@fab5ive.com a my Vám s Vaším požadavkem pomůžeme.

Máte chvilku?

Mrkněte se na PŘEDCHOZÍ BALÍČKY, na to, CO O NÁS ŘÍKAJÍ nebo na to, CO O SOBĚ ŘÍKÁME MY nebo si prostě jen pročtěte v našem BLOGU.