V případě, že máte jakýkoliv dotaz, prosím, podívejte se na naši stránku Často kladené dotazy. Jsme rozdělili témata ve skupinách a snažili se být co nejpřesnější a jasné jak je to možné.

Pokud nemůžete najít odpověď na svou otázku, kontaktujte nás na adrese helpdesk@fab5ive.com

Co je FAB5IVE?

FAB5IVE je předplatitelská služba, v rámci které vám každý měsíc zašleme 5 pečlivě vybraných kosmetických produktů, abyste mohli zkoušet, objevovat, poznávat, překvapit a okouzlit sami sebe. Kategorie produktů, které balíčky obsahují, jsou make-upy, výrobky péče o vlasy, pleťová a příležitostně i tělová kosmetika a kosmetické doplňky jako pilníky a podobně.

Kdo vede FAB5IVE?

FAB5IVE je značka patřící společnosti VIA BAMM s.r.o. a stránky www.fab5ive.com vede společnost VIA BAMM s.r.o. zaregistrovaná v Praze, České republice, IČO: 054 77 751, se sídlem na adrese Pod Viaduktem 1205/50, 155 00 Praha 13, Česká republika.

Kolik stojí předplatné FAB5IVE?

Předplatné balíčku krásy FAB5IVE v České republice stojí 498 Kč včetně DPH a dopravy. Toto je pravidelná měsíční částka, která Vám bude strhávána z kreditní karty pokaždé, když Vám budeme zasílat balíček krásy, ve kterém naleznete kosmetické výrobky.

Jsou k měsíčnímu předplatnému balíčku krásy FAB5IVE ještě nějaké další výdaje nebo poplatky?

K balíčku krásy FAB5IVE již nejsou žádné další skryté platby. Cena při odesílání zahrnuje DPH i poštovné. Toto je jediná částka, kterou budete platit kreditní kartou.

Má balíček krásy FAB5IVE i nějakou osobní variantu?

Zatím nemá. Rádi bychom se nejprve zaměřili na poskytování těch nejlepších služeb spojených s balíčkem krásy, které každého okouzlí, ale stále budou operačně zvládnutelné. Mnoho poskytovatelů služeb to neustálo kvůli přílišné komplikovanosti na začátku. My usilujeme o jednoduchost.

Jak a kdy mohu zrušit své předplatné?

Je nám líto, že si přejete ukončit své předplatné balíčku krásy FAB5IVE. Pokud existuje cokoli, co bychom mohli učinit, abychom Vám pomohli, napište nám, prosím, na helpdesk@fab5ive.com

Své předplatné můžete ukončit kdykoli. Žádné pokuty, žádné skryté poplatky. Nebudeme po Vás požadovat platbu za balíček na další měsíc, pokud se odhlásíte do 14. kalendářního dne předcházejícího měsíce.

Pokud se odhlásíte po 14. kalendářním dni v měsíci, obdržíte balíček na další měsíc, ale Vaše předplatné bude ukončeno, a Vám nebude již nic účtováno ani Vám nebudeme zasílat žádné další balíčky.

Pro ukončení svého předplatného dokončete prosím následující kroky:

  • Přihlaste se, prosím, do svého zákaznického účtu na naší webové stránce www.fab5ive.com a klikněte na ‚Přihlášení‘ v pravém horním rohu domovské stránky.
  • Klikněte na ‚Dobrý den, (Vaše jméno)‘
  • Objeví se panel Váš účet – nyní zvolte ‚Předplatné‘ v liště nalevo, potom klikněte na ‚Změna údajů‘ vedle aktivního předplatného.
  • Na této stránce naleznete tlačítko ‚Zrušit předplatné‘
  • Budete požádáni o potvrzení zrušení a o uvedení důvodu pro zrušení. Ujistěte se tedy prosím, že jste dokončili celý postup.
  • Poté obdržíte e-mail potvrzující Vaše zrušení, čímž Vás ujistíme, že Vaše zrušení bylo úspěšné.
Jak mohu doporučit balíček krásy FAB5IVE přátelům?

Jako registrovaný uživatel můžete doporučit předplatné FAB5IVE svým přátelům. Klikněte, prosím, na stránku pozvat přátele a řiďte se pokyny. Děkujeme Vám, že jste nás doporučili svým přátelům. Velmi si toho vážíme!

Kdy budete požadovat platbu, pokud si přihlásím k odběru Vašich služeb?

Budeme požadovat Vaši platbu kreditní kartou, a to mezi 5. a 7. kalendářním dnem každého měsíce.

Jak změním nastavení plateb?

Nastavení plateb můžete změnit na stránce svého uživatelského profilu. Údaje prosím změňte do 25. dne v měsíci, aby se mohly změny projevit od následujícího měsíce, a od další platby, která bude účtována mezi 5. a 7. kalendářním dnem následujícího měsíce.

Proč se nemohu přihlásit do svého účtu?

Většinou je to kvůli heslu. Jestliže jste zapomněli své heslo, využijte možnosti obnovení svého hesla e-mailem. Máte-li jakékoli jiné požadavky, napište nám, prosím, na helpdesk@fab5ive.com

Jak mohu znovu aktivovat své předplatné?

Stačí, abyste se přihlásili do svého účtu a znovu si objednali předplatné služeb. To je vše. Máte-li jakékoli jiné požadavky, napište nám, prosím, na helpdesk@fab5ive.com

Jak mohu změnit svou doručovací adresu?

Svou adresu můžete změnit na stránce „Můj účet“ do 14. dne v měsíci, abyste v příštím měsíci obdrželi svou zásilku již na nové adrese.

Co se stane, pokud nemám na svém účtu dostatek financí?

Částku se z Vaší kreditní karty pokusíme strhnout dvakrát v průběhu 2 dnů. Pokud se nám to nepodaří, budeme Vám v tomto měsíci balíček zasílat. Pošleme Vám upozornění e-mailem a sdělíme Vám termín a pokyny, jak můžete aktualizovat své platební údaje.

 

Co mohu dělat, pokud je některý ze zaslaných výrobků poškozený?

V případě poškození výrobků nás, prosím, kontaktujte na helpdesk@fab5ive.com My uděláme vše pro to, abychom Vám pomohli, výrobek vyměnili nebo vám jej nahradili. Pro snazší průběh tohoto procesu nám, prosím, zašlete fotografii poškozeného produktu v balíčku. Pokud zjistíte, že je výrobek poškozený, kontaktujte nás, prosím, co nejdříve.

Mohu vrátit balíček Fab5ive, který jsem již obdržela?

V České republice můžete ze zákona vrátit zakoupené nepoužité zboží do 14 dnů od jeho obdržení. Můžete rovněž vrátit celý balíček, pokud je otevřený, ale obsažené výrobky jsou nepoužité. Pokud máte jakýkoli specifický požadavek, napište nám, prosím, na helpdesk@fab5ive.com

Jaký druh výrobků je obsažen v balíčku Fab5ive?

Balíček obsahuje make-upy, výrobky péče o vlasy, pleťovou a tělovou kosmetiku, ale i kosmetické doplňky jako například pilníky či hřebeny a podobně.

Jak mám používat výrobky, které dostanu?

Každý balíček obsahuje brožurku s popisem jednotlivých položek a s návodem k jejich použití. Navíc podporujeme členy komunity v tom, aby sdíleli své rady, jak výrobky nejlépe používat. Kromě toho se snažíme vytvářet svá vlastní videa, průvodce a návody, které Vám pomohou se cítit dobře a získat z Vašeho balíčku krásy maximum.

Se kterými značkami spolupracujete?

Spolupracujeme s L’oreal, The Body Shop, Revlon…

Kde si mohu koupit normální velikost i miniatury z Vašeho balíčku?

Do e-mailu, který potvrzuje, že jsme odeslali balíček pro tento měsíc, připojíme formulář pro zaslání Vaší zpětné vazby ohledně výrobků z předchozích měsíců a také webové linky či informace, kde je možné zakoupit normální velikost konkrétních výrobků, které Vás zajímají.

Jak mohu odeslat zpětnou vazbu ohledně produktů?

Když Vám zasíláme e-mail s potvrzením, že byl Váš balíček odeslán, připojíme i jednoduchý formulář, abyste nám mohli poslat zpětnou vazbu a podělili se s námi o svůj názor na balíček z předcházejícího měsíce.

Mohu dělat videa a vyfotit balíček a sdílet to online?

Prosím J Podporujeme členy komunity v tom, aby sdíleli své názory na naše služby a na výrobky, i to, jak námi zaslané výrobky používají.

Existuje nějaký návod, jak sdílet recenze online?

Mějte, prosím, respekt a pochopení pro práci a úsilí, které věnujeme výrobě balíčků a samotných produktů. Budeme rádi za jakoukoli zpětnou vazbu, pozitivní i negativní.

 

Kam zboží zasíláte?

V současné době zasíláme do České republiky a brzy plánujeme i zasílání na Slovensko a do Maďarska.

Jak dlouho trvá, než balíček přijde?

V České republice přijde balíček službou PPL až k vašim dveřím do 2 pracovních dní od odeslání, a na Slovensko do 4 pracovních dní. Při odesílání balíčku na Vaši adresu Vám na Vámi zaregistrovanou e-mailovou adresu zašleme upozornění.

Dosud jsem neobdržela svůj balíček FAB5IVE. Co se přihodilo?

Pokud neobdržíte svůj balíček do 14 dnů od obdržení e-mailového upozornění, že Vám byl balíček odeslán, napište nám, prosím, na helpdesk@fab5ive.com a my se pokusíme Váš balíček lokalizovat nebo případně zaslat nový, pokud se nám z jakéhokoli důvodu nepodaří dříve odeslaný balíček lokalizovat. Ve spolupráci se svými dopravci sledujeme každou zásilku a registrujeme její pohyb.

Jak mohu zaslat balíček FAB5IVE jako dárek?

Klikněte, prosím, na stránku Darovat Fab5ive a řiďte se pokyny. Máte možnost, aby byla do krabičky vložena kartička s osobním vzkazem, takže až Vámi zvolená osoba obdrží krabičku, dostane od Vás i tuto kartičku.

Jak balíček FAB5IVE jako dárek funguje?

Pokud se rozhodnete darovat balíček krásy FAB5IVE, obdržíte od nás e-mailové potvrzení o předplatném a rovněž potvrzení, že byl první balíček odeslán. Osoba, které balíček věnujete, toto potvrzení o zaslání prvního balíčku neobdrží. Bude to tedy pro ni překvapení! A pokud se rozhodnete připojit do balíčku i osobní zprávu, bude to skvělé, neboť bude vědět, od koho dárek získává
Od druhého odeslaného balíčku a dále bude Vámi zvolená osoba, kterou balíčkem obdarováváte, dostávat pravidelná e-mailová upozornění o tom, kdy byl aktuální měsíční balíček odeslán, spolu s formulářem dotazujícím se zpětnou vazbu ohledně výrobků v balíčku z předcházejícího měsíce.
Vy, jako osoba, která balíček darovala, nebudete dostávat formulář na zpětnou vazbu, neboť nejste tím, kdo výrobky používá. Ale každý měsíc dostanete oznámení, že byl balíček pro Vámi zvolenou osobu, které balíček věnujete, odeslán.

Jak se dozvím, že mnou zvolená osoba balíček FAB5IVE jako dárek dostala?

Vy, jako osoba, která balíček darovala, dostanete každý měsíc oznámení, že byl balíček pro Vámi zvolenou osobu, které balíček věnujete, odeslán.

Mohu do darovaného balíčku připojit i osobní vzkaz?

Ano, můžete. Na stránce, kde je objednávka, naleznete formulář pro vložení osobní zprávy. Tento text vytiskneme na kartičku, kterou vložíme do balíčku.

Potřebuji znát e-mailovou adresu osoby, které chci zaslat balíček FAB5IVE jako dárek?

Bohužel ano, adresátovi balíčku totiž zasíláme důležité informace a žádost o zpětnou vazbu ohledně výrobků.

Jak mohu zrušit předplatné jako dárek?

Pokud jste tím, kdo zaplatil předplatné jako dárek, můžete je zrušit kdykoli bez udání důvodu. Pokud jste osobou, která obdržela balíček FAB5IVE jako předplatné, a rádi byste je z jakéhokoli důvodu zrušili, napište nám, prosím, e-mail na helpdesk@fab5ive.com a my Vám s Vaším požadavkem pomůžeme.

Máte chvilku?

Mrkněte se na PŘEDCHOZÍ BALÍČKY, na to, CO O NÁS ŘÍKAJÍ nebo na to, CO O SOBĚ ŘÍKÁME MY nebo si prostě jen pročtěte v našem BLOGU.